تماس با ما
Jenny

شماره تلفن : 86-15323363635

WhatsApp : +8615323363635

خط تولید

کارخانه ما متخصص در تولید و ساخت ماشین آلات، خدمات پشتیبانی کامل، نه تنها می تواند هزینه تولید، زمان تحویل را کاهش دهد و هزینه های خرید را برای مشتری ذخیره، بلکه کنترل هر مرحله از تولید و اطمینان از کارایی و پایدار در تولید.

هر اپراتور خط تولید دارای مسئولیت های زیر است:

1، گزارش را به سرپرست تولید در وظیفه، به دنبال مدیریت، پیروی از فرمان، پایبندی به کد لباس و دستور العمل، انجام تولید با توجه به طرح تولید، اطمینان از کیفیت و کمیت برای تکمیل کار.

2، آماده سازی کامل آماده سازی به طور جدی، درمان و آزمون هر بخش به طور جدی، اطمینان حاصل کنید که هر قطعات یدکی به درستی کار می کنند و بازخورد و ثبت وضعیت غیرطبیعی تجهیزات و تولید در زمان. پس از انجام این کار، سرپرست فنی هر دستگاه را به مدت 2-3 روز آزمایش می کند تا امید ارائه بهترین محصولات به مشتری باشد.

3 با کارکنان تعمیر و نگهداری برای مقابله با سوء استفاده از تجهیزات، دریافت تجهیزات و تعمیر و نگهداری، همکاری با کارکنان تعمیر و نگهداری برای انجام تعمیر و نگهداری روزانه تجهیزات با توجه به برنامه تعمیر و نگهداری؛ اطمینان حاصل شود که هر کارکنان تجهیزات را تعمیر و تعمیر خواهند کرد.

4، حفظ و نگهداری منطقه تولید تمیز و مرتب.

OEM / ODM
  • کامل توربوشارو اتوماتیک

نصب شده، که اصلی تجهیزات / ساخت و ساز متعهد است.


اندازه گیری سه بعد کارخانه نصب:

1، بررسی سرمایه یک کارخانه تولید

ما چند تامین کننده OEM مشتری هستیم، آنها از روسیه، تایوان، تایلین و غیره هستند. آنها همه شرکت های بزرگ محلی هستند و ما برای یک بار کار نمی کنیم. ما دستگاه های نصب شده برای آنها را در مورد ماشین تزریق انژکتور تستر، ماشین بازیابی مبرد مجهز تهویه مطبوع، ژنراتور نیتروژن ساخته شده است.

2، محیط تولید و ظرفیت کارخانه نصب شده

محیط تولید ما مطابق با استانداردهای حفاظت از محیط زیست است، باعث آلودگی محیط زیست و آسیب به سلامتی نمی شود. در عین حال، برای به دست آوردن 100٪ استفاده از مواد خام و انرژی و کاهش تلفات منابع.

بهداشت و تمیز کردن، تمیز کردن هر بعد از ظهر و تمیز کردن بزرگ هر روز بعد از ظهر شنبه.

3، Metewand

زمان تحویل، تهیه فقط در زمان، راه مهمی است و پیوند کوتاه مدت کل دوره پاسخ زنجیره تامین و تحقق عملکرد فوری زنجیره تامین را دارد. در زمان تحویل کل سفارش تولید، زمان تولید 20٪، زمان حمل و نقل تدارکاتی 24٪ و مدت انتظار خرید 54٪ است.

از فرایند دریافت سفارشات مشتری، خرید مواد اولیه، تنظیم بازرسی تولید و کیفیت برای ورود کالاها به دست مشتری، بنابراین نیاز به کنترل فروشنده و تنظیم برنامه تولید و ظرفیت تولید را دارد و سپس به مشتری می دهد زمان تحویل دقیق و موثر. برای اطمینان از کیفیت کالا مطابق با استانداردهای کیفیت و غیره

ODM، که ساخت اصلی طراحی است.

شرکت HONOW استاد، دکتر، مهندس ارشد به عنوان موضوع فنی، سیستم مدیریت کامل و گروهی از استعدادهای حرفه ای در زمینه خودرو، الکترونیک و کامپیوتر با تجربه عملی غنی دارد، نیروی فنی فراوان است.

ما محصولات مختلفی را برای مشتریانمان طراحی کرده ایم. ما طراحی و اصلاح ظاهر ماشین های اصلی ما را به دیدار با استانداردهای مشتری. مشتریان بسیار راضی هستند.

تحقیق و توسعه

یک سری تحقیقات علمی و فنی برای توسعه فن آوری های جدید، محصولات جدید و بهبود محصولات قدیمی، اختصار Rd. تحقیق و توسعه (تحقیق و توسعه) نیز در اروپا به عنوان تحقیق و فن آوری (فن آوری) توسعه (RTD) شناخته شده است، یک اصطلاح عمومی برای فعالیت در ارتباط با نوآوری شرکت های بزرگ و یا دولت است.

فعالیت هایی که به عنوان تحقیق و توسعه طبقه بندی می شوند، از شرکت به شرکت متفاوت است، اما دو مدل اصلی وجود دارد: یک بخش تحقیق و توسعه، که توسط مهندسین کار می کند و به طور مستقیم به تولید محصولات جدید و یا کارمند با دانشمندان صنعتی متعهد است و به تحقیقات کاربردی در زمینه علمی یا زمینه های فناوری که ممکن است توسعه محصول آینده را تسهیل کند.

پس از قرار دادن محصول در بازار، ارزیابی واکنش کاربر، روند فروش و کیفیت سرویس، ارزیابی پست است. از طریق فعالیت های ارزیابی بالا، ارزش واقعی وقوع و شاخص اصلی با مقیاس مقایسه می شود، انحراف در زمان، اقدامات اصلاحی و پایه ای برای توسعه استراتژی تحقیق و توسعه در آینده صورت می گیرد.