تماس با ما
Jenny

شماره تلفن : 86-15323363635

WhatsApp : +8615323363635

GUANGZHOU HONOW AUTOMOBILE SERVICE EQUIPMENT CO.,LTD

کیفیت کلید موفقیت است.

مشتری برآورده شده است پیگیری ابدی شرکت.

از طریق کیفیت، توسعه توسط اعتبار و اثربخشی مدیریت، زنده ماندن.

  • GUANGZHOU HONOW AUTOMOBILE SERVICE EQUIPMENT CO.,LTD
  • GUANGZHOU HONOW AUTOMOBILE SERVICE EQUIPMENT CO.,LTD
  • GUANGZHOU HONOW AUTOMOBILE SERVICE EQUIPMENT CO.,LTD
  • GUANGZHOU HONOW AUTOMOBILE SERVICE EQUIPMENT CO.,LTD
  • GUANGZHOU HONOW AUTOMOBILE SERVICE EQUIPMENT CO.,LTD
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, اقیانوسیه, در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده, توزیع کننده / عمده, فروشنده, دیگر
مارک های HONOU 迅 奥 تعداد کارمندان
فروش سالانه 800,000-1000,000 سال تاسیس 2007
صادرات کامپیوتر 80% - 90%
معرفی

Guangzhou Honow Automobile Service Equipment Co,. شرکت تجهیزات خدمات خودرو گوانگژو هونو ،. Ltd. establish in 2007 years . آموزشی ویبولیتین در سال 2007 تاسیس کنید. With manuafacturing , sales and technical after-sales service as a whole, engaged in professional products , is a high-tech enterprise specialized in developing and manufacturing garage equipment . با دستیابی به کار ، فروش و خدمات پس از فروش فنی ، به طور کلی ، مشغول تولید محصولات حرفه ای ، یک شرکت پیشرفته و پیشرفته است که در زمینه ساخت و تولید تجهیزات گاراژ متخصص است.

GUANGZHOU HONOW AUTOMOBILE SERVICE EQUIPMENT CO.,LTD

 

We are member of China Auto Maintenance Equipment Industry Association(CAMEIA) . ما عضو انجمن صنعت تجهیزات نگهداری خودکار چین (CAMEIA) هستیم. We have a lab in China and our products meets international standard with five registered patents . ما در چین آزمایشگاه داریم و محصولات ما با پنج اختراع ثبت شده ثبت شده مطابق با استاندارد های بین المللی است.

 

GUANGZHOU HONOW AUTOMOBILE SERVICE EQUIPMENT CO.,LTD

Honow constantly focused on quality, innovation and the market , introduces new technology from home and abroad to keep the products update. هونو دائماً روی کیفیت ، نوآوری و بازار متمرکز است و فناوری جدیدی را از داخل و خارج از کشور برای به روزرسانی محصولات به شما معرفی می کند. Honow has now over ten types of products in five series, all of which enjoy advanced technology and win high reputation & loyalty from customers. هونو اکنون بیش از ده نوع محصول در پنج سری دارد که همگی از فناوری پیشرفته بهره می برند و شهرت و وفاداری بالایی از مشتریان کسب می کنند.

بیش از 10 سال تجربه در ایستگاه کاری AC AC ، نام تجاری HONOW را در worldwaide مشهور کرده است.

 

GUANGZHOU HONOW AUTOMOBILE SERVICE EQUIPMENT CO.,LTD

محصولات اصلی:

1. انواع دستگاههای ریخته گری و شارژ مجدد AC

2. انواع پاک کننده ها و آنالایزرهای تزریق سوخت

3. انواع ژنراتور نیتروژن تایر ، ابزار تورم تایر

4- انواع دستگاه مبدل و فلاشینگ ATF روغن

5. انواع میز تست سیستم ریلی مشترک و ابزار و قطعات یدکی

6. انواع ماشین فلاشینگ اتومبیل

 

تاریخ

واقع در منطقه Baiyun، شهر گوانگژو، شرکت ما در سال 2007 تاسیس شد، شرکت فناوری پیشرفته تخصصی در توسعه و ساخت تجهیزات گاراژ، ما عضو انجمن صنعت خودرو تعمیر و نگهداری خودرو چین (CAMEIA). ما یک آزمایشگاه در چین داریم و محصولات ما با استانداردهای بین المللی با پنج ثبت اختراع ثبت شده مطابقت دارد.

با استفاده از تیم حرفه ای، مدیریت سخت و تجهیزات عالی، این شرکت قصد دارد با استفاده از HONOW نام تجاری تعمیر و نگهداری ماشین آلات تعمیر و نگهداری. محصولات به تمام نقاط جهان صادر می شود و محبوبیت خاصی در داخل و خارج از کشور دارند.

این شرکت به عنوان هدف کسب و کار "تضمین کیفیت، حرفه ای خدمات، رضایت مشتری"، "به دنبال خیرخواهی برای بزرگ، سود برای خدمات واقعی کوچک برای مشتریان" به عنوان فلسفه کسب و کار، پیشگام، نوآوری عملگرا، در روند توسعه، As در نتیجه، این شرکت به وضوح توسط تعداد زیادی از مشتریان به رسمیت شناخته شده است. در سال های گذشته، این شرکت اهدای افتخاری از "جایزه دوم دستیابی به نوآوری مدرنیزاسیون مدیریت شرکت ملی تعمیر و نگهداری خودرو"، "ده بهترین محصولات برای کلاس تشخیص"، "محصولات توصیه شده از نمایشگاه بین المللی تعمیر و نگهداری خودکار پکن"، " صنعت فناوری "و غیره و پشتیبانی و حمایت از China Auto Micro Alliance و غیره. امروز، کل کارکنان شرکت توسط رئیس Zhang Qi-yu رهبری می شود تا حرفه ای، تمایز و اصلاح کسب و کار و تلاش برای رسیدن به هدف بیش از 500 میلیون سالانه فروش در سه سال.

سرویس

خدمات پس از فروش

از زمان خرید تجهیزات ارائه شده از خدمات گارانتی یک ساله به علت گسل های ذاتی یا آسیب های تجهیزات ارائه شده است و خدمات پرداخت شده برای بلند کردن تجهیزات موجود است.

با این حال، موارد زیر در محدوده سرویس تضمین حذف می شوند:

● بخش هایی از قبیل آداپتورهای اتصال سریع، شیلنگ های پر کردن فریون، مهر و موم، فشار، سنج و اتصالات انتقال.

● لوازم جانبی مانند فیلتر خشک و روغن برای جایگزینی دوره ای.

● آسیب های ناشی از اشتباه در عمل و سوء استفاده یا شکست تعمیر و نگهداری.

● آسیب های ناشی از بی هوازی یا ناپایداری مبرد، روغن یا روغن پمپ خلاء.

● آسیب ناشی از تنظیم، تصحیح یا اصلاح بدون اجازه.

● آسیب های ناشی از حمل و نقل خشن.

● آسیب های ناشی از خطای انسانی یا نیروی مجرمانه.

پشتیبانی فنی

پشتیبانی فنی قبل از فروش و پس از فروش پشتیبانی فنی، پشتیبانی فنی قبل از فروش: فروش سوالات محصول پاسخ داده نشده، پشتیبانی فنی قبل از فروش برای کمک به؛

پشتیبانی فنی پس از فروش: مشتریان نمی توانند از کالاها استفاده کنند و یا از فرآیند مواجه شده با هر مشکلی برخوردار باشند، لطفا اولین بار با کارکنان فروش تماس بگیرید، کارکنان فروش برای اولین بار مشکل را حل خواهند کرد. اگر نه، ما دارای تکنسین های حرفه ای هستیم تا به شما خدمت کنیم، در صورت لزوم می توانیم ویدئو عملیاتی ارائه دهیم.

این تصویر نشان می دهد که تکنسین ما درب به بازدید از مشتریان، ارائه خدمات فنی و پشتیبانی از مشتریان است.

تیم ما

تیم تولید ما نه تنها در انتهای صنعت فن آوری است، بلکه بیشتر به بیان واضح و دقیق محصولات مشتریان توجه می کنیم. ما بیشتر از علم است و ما در زمینه مکانیک، الکترونیک، فیزیک و غیره مطالعه کرده ایم. آسان به درک ایده مشتری، به طوری که ما می توانیم بهتر بیان قصد مشتری.

مدیر کل، مسئول عملیات روزانه این شرکت، مشاوره مشتریان را جمع آوری کرده و یک رابطه بلند مدت و پایدار با مشتریان ایجاد می کند.

مدت زمان فروش مفهوم تیم: شرکت پایبند به اصل حسن نیت، استاندارد و راندمان بالا، برنده شدن در بازار با فن آوری، به دست آوردن اعتبار از خدمات خلاق، با کیفیت کامل، کیفیت بالا، بهره وری بالا، خدمات سریع برای عمومی مشتری . با آینده روبرو شویم و بر نوآوری مستقل تاکید داشته باشیم. مسئولیت مدیریت روزانه تجارت بین المللی و حفظ مشتریان بین المللی، برای تعیین سیاست های بازاریابی متفاوت از نظر داخلی با توجه به بازار خارجی است.

بخش مهندسی مسئول طراحی، نصب و ساخت تجهیزات و نگهداری پس از آن است.

بخش خریداری مسئولیت خرید تجهیزات مواد خام، تماس با تامین کنندگان برای قیمت مقایسه، بازخورد استفاده مواد، نگهداری طولانی مدت زنجیره تامین است.

HONOU امیدوار است که با همکاری شما سرآمد، استاندارد سازی، صنعتی شدن و بین المللی شدن باشد.